Ochrana osobných údajov

Ste pre nás dôležití! Preto považujeme za našu povinnosť, aby sme s vašimi osobnými údajmi zaobchádzali s čo najväčšou opatrnosťou a chránili ich pred zneužitím.

Spoločnosť Niederösterreich-Werbung GmbH sa pri spracúvaní a zhromažďovaní osobných údajov prísne pridržiava platných predpisov na ochranu osobných údajov (európske nariadenie o ochrane osobných údajov (GDPR) a zákon o ochrane údajov (DSG)).

Nižšie nájdete podrobné informácie o tom, ktoré osobné údaje počas vašej návštevy nášho webu zhromažďujeme a načo ich používame, ako aj ktoré osobné údaje zhromažďujeme a na čo ich používame v rámci vášho nadviazania kontaktu s nami.

Toto vyhlásenie o ochrane osobných údajov platí pre web www.niederoesterreich.at prevádzkovaný spoločnosťou Niederösterreich-Werbung GmbH, ako aj nasledovné webové stránky, ktoré sú s ním prepojené: tourismus.niederoesterreich.at, convention.niederoesterreich.at, gruppenreisen.niederoesterreich.at, www.gesund-bleiben.at, magazin.niederoesterreich.at, veranstaltungen.niederoesterreich.at, heurigenkalender.niederoesterreich.at

Jednotlivé stránky môžu obsahovať odkazy na iných turistických partnerov a poskytovateľov v dolnorakúskej sieti cestovného ruchu, na ktoré sa vyhlásenie o ochrane osobných údajov spol. Niederösterreich-Werbung GmbH už nevzťahuje. To znamená, že za tieto externé obsahy ani osobné údaje, ktoré tieto stránky spracúvajú, nenesieme žiadnu zodpovednosť ani nepreberáme žiadnu záruku.

 

 

Podrobné informácie