Horský vzduch na pastvinách Mönichkirchner Schwaig ideálny na turistiku

S rodinou Reithoferovcov v alpskom penzióne Enzian

V skutočnosti stačí zavrieť oči a zhlboka sa nadýchnuť! Vzduch vo výške 1200 metrov nad morom okolo alpského penzióna Enzian rodiny Reithoferovcov je jednoducho úžasný. Na rodinnom výlete sa budete deliť o výborný vzduch a mnohé zábavné a turistické možnosti len s prírodou.

To budeš žasnúť!

Ty si kráľ sveta! Potrebuješ na to loď? Máme. Na našom ihrisku je skutočná hracia loď. Takže na sťažne, piráti. Chceš sa vyškriabať ešte vyššie? Neďaleko od nás je lezecký park HAMARI – tam sa naučíš, ako na lanách preskakovať zo stromu na strom.

Turistika môže byť tiež veľmi zábavná. Zvlášť, ak ideš po chodníku „Wildwasserweg“. Je to chodník popri horskom potoku vedúci cez „Himmelstiege“ (schody do neba). Alebo naozaj vysoko nad Alpy. A ak sa potom zatúžiš schladiť, čaká na teba naše jazierko, zatiaľ čo dospelí môžu oddychovať v našom wellnesse.

Mlok je amfíbia. Nie, to nie je žiadna nadávka! Ale slovo, ktorým sa označujú obojživelníky. Tie žijú u nás v hravom biotope. Na začiatku žijú vo vode. Potom majú žiabre, ktoré vyzerajú ako malé chumáčiky na ľavej a pravej strane krku. Kto vie, možno tu objavíš aj iné zvieratá! Skús sa poobzerať!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu Prejsť na online rezerváciu