Dobitie slameného hradu v regióne Römerland

S rodinou Bayerovcov na gazdovstve Arkadenhof v Prellenkirchene

Ani nie 40 minút jazdy autom od Viedne sa nachádza úplne iný svet: región medzi Dunajskými lužnými lesmi a Neziderským jazerom sa vyznačuje bohatými vinicami, poliami a starým listnatým lesom. Tu sa nachádza vinárska, poľnohospodárska a dobytkárska prevádzka Arkadenhof. Útočisko pre malých objaviteľov a pôžitkárov.

To budeš žasnúť!

V našich stajniach je niekedy poriadne hlučno. Predovšetkým vtedy, keď sa viac ako 80 býkov teší na krmivo. Môžeš pomáhať a nosiť im slamu. Alebo môžeš býčky osprchovať. Áno, čítaš správne! U nás sa sprchujú aj kravy. Sám sa potom môžeš schladiť v bazéne so šmykľavkou. 

Vďaka množstvu zvierat sa na našom gazdovstve stále niečo deje.
Čakajú tu na teba aj zajačiky, sliepky, veľa mačiek a náš domáci pes Cora. U nás môžeš navštíviť dokonca aj divé zvery. Keď sa staráme o naše srnky a poľné zajace. Už si niekedy hádzal do diaľky kŕmnou repou?

Hrady už poznáš? Ale poznáš aj hrady zo slamy, ktoré treba dobiť? Alebo zajačí hrad plný milých zajačikov, ktoré chcú, aby si ich pohladkal? Škoda, že si ich so sebou nemôžeš zobrať do nášho kina. Tam počas filmového večera premietame napínavé a zábavné detské filmy.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu