Autobusom

Nastúpte, pohodlne sa oprite a počkajte, až prídete na miesto: nenáročne autobusom do všetkých kútov krajiny.

Zatiaľ čo za vás za volantom sedí niekto iný, vy sa môžete v autobuse uvoľniť a pohodlne pozerať z okna. Pozorujte, ako za oknom ubieha cesta vedúca popri nedotknutých lesoch, vinohradoch a gazdovských dvoroch. Všetci vystupovať, už sme v Dolnom Rakúsku!

Autobusom rýchlo a pohodlne do Dolného Rakúska
Diaľkový autobus vás bez zachádzok privezie do cieľa vašej cesty v Dolnom Rakúsku. Informácie o cestovných poriadkoch, autobusových zastávkach a službách nájdete priamo u dopravcov Flixbus a Postbus.

Autobusom naprieč Dolným Rakúskom
Po príchode sa 11 zrýchlenými autobusovými linkami spoločnosti Wieselbus dostanete pohodlne na koncert, do dolnorakúskej horskej krajiny bohatej na výhľady alebo do útulnej vinárne. Ak prichádzate z Viedne, ako mávnutím čarovného prútika sa autobusom linky L dostanete do dolnorakúskeho hlavného mesta St. Pölten.

Autobusom z Viedne k pamätihodnostiam Dolného Rakúska
Autobusová linka „Hop on Hop Off“ spája počas víkendov a sviatkov metropolu Viedeň priamo s cieľmi Carnuntum a Schloss Hof. Tiež prechádza cez Mayerling a popri opátstve Stift Heiligenkreuz vo Viedenskom lese, a tiež ponúka výlety (autobusové aj lodné) po Wachau.