Dvor plný dobrodružstiev

Biofarma Lueg

Biofarma Lueg sa nachádza na konci Luegskej priekopy, obklopená horskými lúkami, uprostred lesa, v nádhernom regióne Mostviertel. Avšak nielen jej okolie je grandiózne, je tu tiež vŕbové típí, trampolína, rozmanité druhy zvierat – a veľké množstvo dobrodružstiev!

Zábava so zvieratkami!
Tá je na biofarme Lueg vždy. Šantia tu kačky, včely, pstruhy, kravy, zajace, prasiatka, strážny pes Nero a mačky, ktoré sa už tešia na to, ako ich budeš kŕmiť a hladkať. Ale nielen to. Každé ráno na teba čaká dôležitá úloha: Musíš sliepkam ukradnúť z hniezda vajíčka na raňajky! Ide to celkom dobre, ak máš vo vrecku zopár zrniek na podplatenie.

Mokré, chutné a fantastické dobrodružstvá
Pre všetkých milovníkov vody je pripravená túra popri potoku vedúca dolinou Erlauf alebo výlet v člne na jazere Lunzer See. Po večeroch horí vatra na grilovanie, cez deň môžeš preskúmať naše dobrodružné ihrisko a stavať vodné hrádze a mlyny v našom potoku. Padlo by ti medzitým dobre dáke občerstvenie? Tak ti odporúčame čerstvé lesné plody z našej záhrady! Ale aj okolie má veľa čo ponúknuť. Oplatí sa navštíviť zvierací park Hochrieß, priekopy Ötschergräben a pekáreň Haubiversum, kde si môžeš vlastnoručne upiecť chlieb. Franz a Brigitte z biofarmy Lueg pre teba určite majú zopár tipov!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu