ČO môžem vďaka karte zažiť?

Očakáva vás množstvo výletných cieľov

S kartou divokých zážitkov možno zdarma navštíviť množstvo atrakcií. Predpoklad: prenocovanie u jedného z prevádzkovateľov Wilde Wunder.

Kúpanie a potápanie
Bezstarostnú vodnú zábavu vďaka bezplatnému vstupu ponúka množstvo Mostviertelských kúpalísk: Ybbstalské soľné kúpele v Göstlingu, kúpalisko Ötscherland so šmykľavkou v Gamingu, prírodné zážitkové kúpalisko Türnitz, kúpalisko Mitterbach, Göllerbad v obci St. Aegyd alebo kúpalisko v obci Reith (Annaberg), kúpalisko pri jazere v obci Lunz am See či celoročné kúpalisko Scheibbs. Na kúpalisku v Mitterbachu ste pozvaní aj na kurz potápania. Strediská JUFA Sigmundsberg (St. Sebastian) a JUFA Bergerlebnis Resort Annaberg pozývajú na zábavu vo vode aj v saune.

Turistika a objavovanie
Dobrodruhovia s vášňou pre prírodu môžu vďaka karte Wilde Wunder Card zdarma preskúmavať prírodu:  „Na drevenej ceste („Auf dem Holzweg“) vo svete zážitkov Erlebniswelt Mendlingtal, v oblasti vrchoviskového rašeliniska Leckermoos, v tiesňave Wasserlochklamm Palfau alebo v prírodnom parku Ötscher-Tormäuer. Bezplatné sú jazdy lanovkou na Ötscher, Hochkar, Gemeindealpe alebo Bürgeralpe. A to nie je všetko!

Autobusy alebo vlaky za polovičnú cenu
Od roku 2012 platí na autobusovej linke v regióne Mostviertel a pri jazde Mariazellskou železnicou zľava až 50 %.