Cyklistika s prevozom batožiny

Bezstarostné potešenie z jazdy na bicykli bez akejkoľvek záťaže.

Skutočná horská cyklistika musí byť náročná, uvoľnené potešenie z jazdy na bicykli potrebuje ľahkosť. Ťažká batožina je pri ňom len prekážkou! My vám ju vezmeme a zabezpečíme, aby na vás stále čakala.

Milujete objavovanie krajiny a ľudí na dvoch kolesách? Potom ste v srdci Rakúska s rozmanitou prírodou na správnom mieste! Je jedno, či najazdíte kilometre, či na horskom bicykli prekonávate kopce alebo či sa jednoducho chcete pohodlne previezť po krajine.

Bezstarostná jazda na bicykli a horská cyklistika v Dolnom Rakúsku

Podľa nás musí byť jazda na bicykli bez prekážok a má garantovať bezstarostný pôžitok z prírody. Preto prevezieme vašu batožinu z jednej ubytovacej prevádzky do ďalšej. Vďaka menšej záťaži tak budete mať väčší priestor na rozlet. Zabalíte si iba to, čo budete potrebovať v rámci svojej celodennej etapy. Váš kufor vás večer počká tam, kde budete nocovať.

Rýchlo zorganizovaný!

Znie to lákavo? Na najzaujímavejších trasách je prevoz už zabezpečený. Vy musíte len šliapnuť do pedálov, potom si oddýchnuť a po ceste popri zuniacich potôčikoch a mierne zvlnených viniciach zastaviť v pohostinstve či vieche.