Deň 6

Action Parcours. V regióne Waldviertel sa počítajú kľúčové úspechy

Ani na 6. deň si účastníci neoddýchnu. V rýchlej akcii „Action Parcours“ otestujeme rýchlosť, kvalitu a tiež šťastie. Kto nájde správny kľúč, má náskok. Ani posledný deň sa nebudete nudiť.

Výzva

V neposlednom rade: V regióne Waldviertel to na 6. deň chceme vedieť znova. Iba pomocou pravého kľúča sa dostanú tímy najprv vysoko hore, potom opäť rýchlo dole, aby nakoniec dosiahli cieľ tak rýchlo, ako naň dokážu dosiahnuť. Ale pozor: bez „kľúča“ sa k ďalšej úlohe nedostanete. Asi nie ste o nič múdrejší – tak je to správne! Ani naši účastníci by to nemali mať príliš ľahké. Prezradíme iba toľko: Dejiskom je prírodný zážitok nádrž Dobra a zakliata zrúcanina. Nech vyhrá najlepší tím.

Miesto

Najsevernejší región Dolného Rakúska Waldviertel charakterizuje nespočetne veľa potokov, riek a rybníkov. Cez zdanlivo nekonečné lesy sa tiahne množstvo turistických chodníkov. Chuť tohto regiónu medzi Dunajom a Českom sa zrkadlí v pravej a chutnej waldviertelskej kuchyni: Kulinárskymi veľvyslancami regiónu sú mak, kapry a zemiaky, ktoré musíte určite skúsiť.