Dobrodružné ihrisko, park motoriky a vodný svet

Vrch plný zážitkov: stredisko JUFA Annaberg

Jeden dom, tisíc dobrodružstiev: v stredisku JUFA Annaberg a jeho okolí nájdeš všetko, čo potrebuješ na skvelú dovolenku – a aj o tvojich rodičov bude výborne postarané. Veď si tu máš predsa v pokoji užiť svoju zábavu.

Mokré a veselé dobrodružstvá
Stredisko JUFA Annaberg je skutočne zážitkovým rezortom a vlastne jedným obrovským dobrodružným ihriskom. Tu sa dá z parku motoriky prejsť priamo na kryté ihrisko alebo do vodného zážitkového sveta. Komu to nestačí, tomu odporúčame odskočiť si do športovej haly. Tam sa môžeš vyšantiť, usporiadať loptové hry alebo zdolať lezeckú stenu. Pri toľkých dobrodružstvách je dobré, že o mamu s ockom je tak dobre postarané. Ak ich budeš hľadať: nájdeš ich pravdepodobne v saunovom svete.

Na dobrodružnom chodníku
Myslel si si, že to už bolo všetko? Ani náhodou! Vonkajšie dobrodružstvá sa tu skrývajú za každým rohom, ako napr. na chodníku do divočiny (Weg des Wildes). Ten ťa zavedie k priehrade a okrem toho ti vysvetlí všetko o najčastejších živočíšnych druhoch regiónu. Východiskový bod je pri prírodnom parku Ötscher-Tormäuer nazývanom rakúsky Grand Canyon, ktorý sa už sám o sebe oplatí navštíviť. Rovnako ako gazdovstvo Schaglhof hneď za rohom, kde si môžeš zajazdiť. Náš obľúbený turistický chodník je však Chodník sŕdc (Herzerlweg) k chate Anna-Alm. A keď sa konečne vrátime domov, sadneme si vždy k Ötscher grilu, na ktorom si upečieme klobásky a chlieb.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu Prejsť na online rezerváciu