Dovolenka na farme pre deti

Dovolenka ako z rozprávkovej knižky! Objavte ju hneď teraz!

Pomáhať v maštali, pozbierať vajíčka na raňajky a bylinky na obed, naháňať po dvore mačky... Na týchto špecializovaných farmách nájdete pre deti úplne všetko: izby s detským zariadením, niečo na objavovanie, niečo na obdivovanie a predovšetkým neskutočne veľa zážitkov...

Čas strávený s rodinou je to najvzácnejšie. V každodennom zhone ho však často zanedbávame. Tak si zbaľte kufre a vyrazte na jednu z našich fariem pre deti v Dolnom Rakúsku. Tu prežijete vzácne spoločné chvíle so svojou rodinou úplne inak – čaká na vás veľa smiechu, hier a skvelej zábavy.

Dovolenkové dobrodružstvo sa začína ihneď po príchode. Obklopení prírodou hodíte za hlavu každodenné starosti a ponoríte sa do sveta, ktorý rozžiari detské očká. Za každým rohom na vás čaká nové dobrodružstvo: kŕmenie sliepok, hladkanie zajačikov, dojenie kráv, čistenie maštale, zber lesných plodov a mnoho ďalšieho. A špeciálne spoločné heslo všetkých týchto činností? Zašpiniť sa je povolené! Tu sa určite nebudete nudiť. A čo mama a otec? Tí si konečne nájdu trochu času pre seba a oddýchnu si v hojdacej sieti medzi ovocnými stromami. Vychutnajú si kľud alebo sa zabavia v spoločnosti hostiteľov a ostatných rodičov. Pri spoločných hrách vzniklo mnoho nových priateľstiev.

Farmári prispôsobili vybavenie a voľnočasové aktivity potrebám celej rodiny a veľkorysý priestor fariem umožňuje deťom nerušený pohyb bez obmedzení. Môžete sa tešiť na nezabudnuteľnú dovolenku plnú skvelých zážitkov pre veľkých aj malých!