Dovolenka na vidieku

Dovolenka bez kráv a ostatných zvierat

Niekedy je celkom jednoduché byť šťastný.. Pôsobivá krajina, skvelé ubytovanie, pokojné miesta, vynikajúce regionálne špeciality a srdeční hostitelia!

V obklopení rozkvitnutých lúk, zelených lesov a nedotknutej prírody na vás čaká ideálny cieľ vašej cesty: vidiecka farma. Hoci poľnohospodárstvo (už) nie je hlavnou pracovnou náplňou hostiteľov, aj tak môžete stráviť dovolenku v nefalšovanej vidieckej atmosfére – čaká tu na vás vidiecka romantika, avšak bez kráv a ostatných zvierat.

Pokojná lokalita uprostred prírody s dostatočnou voľnosťou pohybu predstavuje to pravé miesto, kam môžete prísť, vypnúť a len tak si užívať!  Nájdite si svoje obľúbené miesto, či už pod starou jabloňou, v hojdacej sieti za domom alebo na slnečnej terase. Započúvajte sa do spevu vtákov, vychutnávajte si hrejivý dotyk slnečných lúčov na svojej tvári a nechajte, aby pokoj a pohoda zaplavili vaše vnútro. Toto je to správne miesto na oddych.

Vaši hostitelia robia všetko preto, aby ste sa cítili ako v bavlnke. Rozmaznávajú vás domácimi lahôdkami, ako sú džemy, pečivo, vajíčka, slanina a mnoho ďalšieho. Ak chcete preskúmať okolie či už pešo alebo na bicykli, ochotne vám dajú tipy na výlety za zaujímavosťami v regióne a večer si môžete vychutnať príjemný rozhovor pri táboráku.