TÚÚT TÚÚT! Dovolenková stanica v Ötscherlande

V prázdninových apartmánoch rodiny Nutzovcov na vlakovej stanici Wienerbruck

Tam, kde pred viac ako 100 rokmi prednosta stanice písknutím vypravoval veľkú parnú lokomotívu Mariazellskej železnice, sú dnes rodinné dovolenkové apartmány. Zažite skutočnú železničnú romantiku – uprostred nádherného pohoria Ötscherland.

To budeš žasnúť!

Predstav si, že namiesto auta zastane rovno pred tvojou izbou ozajstný, veľký vlak – a odvezie ťa za tými najúžasnejšími dobrodružstvami. Alebo inak, že sa ním odvezieš priamo domov. Zatiaľ čo ostatní pasažieri budú musieť ísť ešte ďalej, ty na počudovanie všetkých jednoducho vojdeš do stanice – pretože presne tam totiž bývaš.

Samozrejme, nemáš pred dverami len koľajnice, je tam tiež záhrada s bylinkami a zeleninou, lúka na hranie – a okrem grilu aj ohnisko. A hneď za tým si môžeš vybrať: Chceš zliezť do hlbokej, divokej rokliny s názvom Ötschergräben – alebo sa radšej vyšplhať na kopec? K dispozícii máš geocoaching a sprievodcu.

Odvez sa úzkokoľajkou a vyber sa na túru: Aké by bolo zajazdiť si teraz na koni? Máš veľa milých susedov, ktorí ti dovolia vysadnúť. Na jazdeckom dvore Schaglhof totiž chovajú haflinské kone. Majú tam poslušné kobyly, na ktorých sa môžeš učiť jazdiť, a veľa milých žriebätiek.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu