Ži ako gazda – s vlastným vozovým parkom!

V hostinci Einkehrhof Poggau v Reinsbergu

V hostinci Einkehrhof Poggau s výhľadom na gigantický vrch Ötscher sa ti bude zdať každá dovolenka krátka. Koniec koncov môžeš tu zažiť veľa dobrodružstiev a stráviť úžasné dni v harmónii s prírodou. Samotné zážitkové ihrisko stojí za návštevu.

Zvieracie dobrodružstvá s Heidi a Larissou
Tých je na dvore kopec! Pretože koza Heidi, oslica Larissa, sučky Sindy a Amy, roztomilé zajace, kačky a mačky sa vždy tešia na spoločnú zábavu. Spolu s nimi sa naučíš byť gazdom, pretože pomocné ruky sú v stajni vždy vítané a ovce treba vyhnať na pašu. Prvú úlohu dostaneš hneď ráno. Z kurníka treba priniesť vajíčka na raňajky.

Celý vozový park len pre teba!
Na dvore hostinca je asi najpôsobivejší vozový park. Čaká tam na teba množstvo dopravných prostriedkov, ako sú motokáry, bicykle alebo odrážadlá. Ale aj pešo na rôznych prechádzkach a túrach zažiješ v prírode veľa dobrodružstiev! A keďže pri turistike, stolnom tenise a túlaní po dvore vyhladneš, večer bude grilovačka. K nej sa mimochodom najlepšie hodí vlastnoručne upečené pečivo! Na ďalší deň môžeš opäť vyskúšať zážitkové ihrisko s potokom, jaskyňou, lezeckým svetom a šmýkačkou – kde môžeš zažiť ešte viac dobrodružstiev!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu