Detský a zvierací raj v regióne Mostviertel

S rodinou Eßletzbichlerovcov z farmy Feldmühle pri Purgstalle.

Kedy ste naposledy dokorán otvorili okno a nepočuli vôbec žiaden hluk áut? Na farme Feldmühle rodiny Eßletzbichlerovcov zažijete úplný pokoj. A vaše deti skutočný raj plný dobrodružstiev, hier a rôznych zvierat.

To budeš žasnúť!

Naša mačka sa volá Schmusi (Maznáčik). Nie je to náhoda, pretože miluje maznanie. Jej kamarátky Luna a Flap, samozrejme, tiež. U nás však na teba čakajú ešte aj mnohé ovečky, kozy, zajace a morské prasiatka. V maštali ti radi ukážeme, ako sa kŕmia a doja kravy. Vôbec to nie je ľahké, ale s trochou cviku budeš môcť hneď ochutnať pohár vlastnoručne nadojeného mlieka.

Taký pohár mlieka ti dodá silu! Takže hurá na naše ihrisko! Na lezeckej stene sa môžeš naučiť liezť ako horolezec a v motokáre presvištíš zákrutami ako strela. Keď bude príliš horúco, postavíme si spolu na potoku skutočnú hrádzu. Po večeroch si všetci posedíme pri vatre a zaspievame.

Neďaleko od nás sa nachádza pštrosia farma, ktorú môžeš navštíviť s rodinou. Pštrosy sú dosť veľké vtáky. S dlhými nohami. Ale nemajú takmer žiadne krídla. Pri pohľade na ne si pomyslíš, že vtáky pochádzajú z dinosaurov.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu