Farmársky zážitok pri veľkom jazere

S rodinou Erberovcov na pstruhovom dvore v obci Texingtal

Nádherný starý štvorcový dvor, okolo pokojná oblasť Mostviertel a veľké množstvo zvierat, o ktorých sa môžeš veľa naučiť. Na pstruhovom dvore rodiny Erberovcov je príroda – zvlášť pri dojení – úplne na dosah.

To budeš žasnúť!

Učenie cez prázdniny? Dobre, ale len ak je zábavné! Napríklad v maštali. Môžeš tam dostať dokonca diplom z dojenia. Ukážeme ti, odkiaľ krava dáva mlieko. Ako treba opatrne, ale pevne potiahnuť vemeno. A ochutnáš čerstvé mlieko, pretože priamo od kravy je naozaj najlepšie. Úplne sladké. A v kuríne si k tomu hneď môžeš ukradnúť vajíčko!

Máme dokonca „rybársku latinčinu“ ako „školský predmet“. Kto chytí na obed najväčšieho pstruha? V našom jazere čakajú šikovní plavci na to, kedy im pred nos strčíš červíka. A po rybačke sa môžeš aj ty sám počľapkať vo vode.

Čas na vybláznenie? Máme na to veľký priestor a možnosti. Skákanie na trampolíne, jazdenie na poníkoch, lezenie na vežu, bicyklovanie a ešte omnoho viac. Zajace a kozy poteší, ak ich pohladkáš. A pre svoju rodinu môžeš namaľovať alebo vyrobiť parádne kúsky. Ako poďakovanie za skvelú dovolenku.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu