Gabrium

Miesto, ktoré objíma celý svet.

Je možné oddýchnuť si na okraji Viedenského lesa, zatiaľ čo cestujete okolo sveta? V hoteli Gabrium in St. Gabriel vám bratia zo steylského rádu trochu priblížia rôzne vzdialené miesta. A to pomocou artefaktov a citátov, ktoré si priniesli zo svojich misijných ciest. Európa, Ázia, Južná Amerika a Afrika vás pozývajú oddýchnuť si nezvyčajným spôsobom za stenami tejto pôsobivej tehlovej stavby. Nič tu nie je také ako býva zvykom. Všetko je iné.

Pozdrav z ďalekých krajín

Počas rekonštrukcie bývalej teologickej fakulty sa zachovalo množstvo historických originálov. Krížová chodba a slávnostná sieň nadchýnajú svojou veľkosťou a eleganciou. Kvalitne zariadené izby a tri apartmány vás pozývajú na stretnutie s kultúrami iných krajín. Každé poschodie je venované inému kontinentu – pestré vzory a milé detaily vás zavedú na cestu do sveta fantázie. Pohľad do parku potvrdzuje, že: GABRIUM je jedinečný svet.

Tip na výlet: Hrad Liechtenstein

Ak si chcete zo svojej cesty odniesť so sebou kus Rakúska, navštívte neďaleký hrad Liechtenstein v obci Maria Enzersdorf. Za výstup budete odmenení nádherným výhľadom na Viedeň. Priamou cestou sa rýchlo a jednoducho dostanete k zámockému parku Laxenburg alebo prírodnej rezervácii Sparbach.

Ďalšie informácie a možnosti rezervácie