Dobrodružstvo za každého počasia

V prázdninovej stodole Hammerau

Pri Hochkare v obci Göstling an der Ybbs ťa čaká celá stodola plná dobrodružstiev, s detskou zoo a veľkým vnútorným ihriskom na ploche 100 m2. V prázdninovej stodole Hammerau sa nebude nudiť nikto, pretože na programe je tu jazda na somárikoch, jedenie ríbezlí a skákanie na trampolíne.

Počítanie ovečiek je tu celkom jednoduché:
izby s výhľadom na maštaľ

Prázdninová stodola Hammerau je naozaj výnimočná. To začína už v izbách, z ktorých sú dve vybavené sklenenou podlahou, cez ktorú možno nazerať priamo do maštale. Ale aj domáca detská zoo s ovečkami, trpasličími zajačikmi, zajacmi, morskými prasiatkami a mačkami je sama o sebe zážitkom. A zatiaľ čo dospelí budú relaxovať vo wellnesse, čakajú na zvedavých objaviteľov tie najrozmanitejšie dobrodružstvá, pri ktorých nebude mať nuda žiadnu šancu.

Zábava vonku aj vnútri:
dobrodružstvá v každom počasí

Počas dňa si môžeš pochutnať na ríbezliach, malinách, jahodách a hrášku odtrhnutých priamo z kríkov, večer si posedíš pri hrejivom táboráku. Veľký zážitok: vychádzková jazda na somárikoch. Medzitým je však na programe množstvo práce v stajni. A dokonca ani vtedy, keď prší, nie je dôvod, aby si len tak posedával: Kedykoľvek máš k dispozícii indoorové ihrisko s rozlohou 100 m2 s pingpongovým stolom, stolným futbalom, trampolínou, terčom na hádzanie šípok, hojdacou sieťou a veľkou hojdačkou.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu