Höblinghof

Dokonalý úkryt

Úplne jedinečná lokalita pre absolútny pokoj a ticho: Höblinghof je veľmi dobrý tip! V starostlivo upravenej záhrade obklopujúcej idylické sídlo si môžete vychutnať bylinkovú záhradu pani domu. Tu žijete energeticky sebestačne v harmónii s prírodou - približne od roku 1800. Vkusná kombinácia starožitného a moderného dáva kaštieľu jedinečnú atmosféru plnú štýlového pohodlia. Štyri dvojlôžkové a dve jednolôžkové izby ponúkajú nádherný priestor pre desať osôb.

Dovolenka s priateľmi

Ak chcete, môžete si napríklad objednať kurz pečenia. Alebo môžete stráviť dni objavovaním rozľahlého panstva a nádhernej oblasti v raji výhľadov. Vo vnútornom priestore s rozlohou 300 m² a v okolitom záhradnom raji sa nudiť nebudete. Alebo máte chuť na piknik v lese? Potom by ste sa určite mali zastaviť vo farmárskom obchode a zásobiť sa domácimi pochúťkami. Áno, Höblinghof je ideálnym miestom na oddych. Spolu s ľuďmi, ktorých máte radi, to môže byť len nezabudnuteľná dovolenka.

Tip: Viedenské Alpy sú skutočným rajom pre turistov. Vydajte sa teda do najkrajších hôr - alebo do prírodného parku Falkenstein. Hradná pani vám na požiadanie rada pripraví program!

Ďalšie informácie a otázky