Stift Lilienfeld

Ubytovanie v súkromí

Táto prevádzka je vynikajúca...

  • Nocľah + bicykel
  • Prevádzka ústretová k cyklistom

Váš pobyt

Das Stift Lilienfeld liegt im niederösterreichsichen Voralpenland. Es gilt als das größte mittelalterliche Klostergebäude Österreichs. Gegründet wurde es 1202 von Herzog Leopold VI. Die Kirche mit 83 m Länge ist das größte Gotteshaus Niederösterreichs.

Seit langer Zeit ist Stift Lilienfeld eine wichtige Pilgerstation. Gäste wohnen in einfachen Zimmern in klösterlichem Ambiente. Orte der Besinnung sind die Kirche, der Kreuzgang und der Stiftspark. Außerdem gibt es eine Gästebibliothek. Die Übernachtung im Stift, einem offiziellen Via Sacra-Gastgeber, inkludiert das Frühstück. Mittag- und Abendessen servieren die Wirtshäuser in Lilienfeld.

Tipp: Als Via Sacra-Experte steht Ihnen Pater Hermann Joseph Schöppe zur Verfügung. Wer länger im Stift verweilen und am klösterlichen Leben teilhaben möchte, kann "Tage der Stille" buchen.

Pobočky a trasy

Opýtať sa na Cisterciánske opátstvo Lilienfeld

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia na ňu zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania služby Google.

Vyhľadávanie a rezerváciaHotely a ubytovanie