Pension Klug

Ubytovanie v súkromí

Táto prevádzka je vynikajúca...

Váš pobyt

The Pension Klug (guesthouse) welcomes you in a quiet location only 0.5 km from the village of Mitterbach. The entrance to the Erlauf River Reservoir Nature Park – Recreation Area and the entrance to Austria's Grand Canyon – the so-called Ötschergräben (Ötscher Gorges) – is only a few minutes' walk away.

The guesthouse offers its guests free parking directly in front of the house and a spacious and stylish breakfast room and lounge. The south-facing garden and the terrace invite you to bask in the sun. The guesthouse is run with great care and love and promises comfort with a lot of attention to detail. All in all, the Wilde Wunder Card host offers a large suite, a small suite and a double room for a relaxing holiday.

SECURE BOOKING
In case of a new booking for your stay between 04.12.2021 till 03.04.2022, a cancellation free of charge is possible in connection with Covid-19 restrictions up to 72h before arrival.
Further information regarding the Secure Booking Campaign as well as the currently valid cancellation conditions can be found under www.mostviertel.at/en/secure-booking.

Vybavenie ubytovania

 • Charakteristiky vybavenia
  Spoločenská miestnosť, Postieľka, Detská stolička, Nefajčiarsky domáci, Miestnosť na raňajky, Terasa/záhrada, Príjemné prostredie, TV na izbe, Hotelový sejf, Možnosť používania internetu, Izba s balkónom, Rekreačná lúka
 • Služby
  Domáce zvieratá nepovolené, Gratis vyzdvihnutie z najbližšej železničnej stanice, Parkpvisko, Raňajky formou švédskych stolov
 • Šport/rekreácia
  Vírivka, Požičovňa bicyklov, Záhrada
 • Kapacity
  Lôžka: 6, Izby: 3, Dvojlôžkové izby: 1, Apartmánové izby (suity): 2, Izby s balkónom: 3
 • Poloha
  okrajová časť, v lyžiarskom stredisku
 • Vzdialenosť
  na ďalšiu stanicu: 1 km, do ďalšieho lyžiarskeho vleku: 1 km, na pútnickú cestu Via Sacra: 1 km, k jazeru: 3 km

Pobočky a trasy

Opýtať sa na Guesthouse Klug

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Vyhľadávanie a rezerváciaHotely a ubytovanie