Hostinec s pivovarom Wirtshausbrauerei Haselböck

Hostinec

Váš pobyt

Das typische Waldviertler Landgasthaus bietet nicht nur gute, traditionelle Küche, sondern auch hervorragende hausgebraute Biere frisch vom Fass. Wenn Sie länger genießen und eine Wanderung auf den Peilstein anhängen wollen: In den 6 Themenzimmern übernachten Sie komfortabel, am Morgen wartet ein herrliches Frühstück!
TIPP: Im hauseigenen Shop werden Waldviertler Spezialitäten und natürlich hausgebrautes Bier zum Mitnehmen angeboten.

 Hostinec s pivovarom Wirtshausbrauerei Haselböck

Excellent hotel.

  • Good alcoholic drinks

  • Bar

    5.0 / 5
  • Food

    5.0 / 5

Pobočky a trasy

Opýtať sa na Hostinec s pivovarom Wirtshausbrauerei Haselböck

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia na ňu zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania služby Google.

Vyhľadávanie a rezerváciaHotely a ubytovanie