Penzión Klinger´s Gästehaus

Ubytovanie v súkromí

Táto prevádzka je vynikajúca...

 • Partner kvality Dolného Rakúska
 • Klasifikácia podľa slniečok: 4 slniečka

Váš pobyt

Penzión Klinger's Gästehaus v srdci obce Retz:

Snažili sme sa vdýchnuť život historickej budove a pripojiť k nej susedný objekt zo 70. rokov 20. storočia. Toto spojenie nám pomohlo vytvoriť priestor pre hosťovské izby, priestranné slnečné nádvorie so záhradou a tienistú terasu na uvoľnenie a relax, prípadne aj na rôzne oslavy.
Päť individuálne navrhnutých dvojlôžkových izieb, spoločenská miestnosť, dobré vína, knihy a hudba (bez televízie). Tichá, krásna vnútorná záhrada a priestranná terasa sú ako stvorené na relaxáciu.

Nechajte oddýchnuť aj svoje auto a vyberte sa na turistiku – tie najkrajšie miesta nájdete v najbližšom okolí! Pre tých, ktorí chcú objavovať okolie na dvoch kolesách, je v turistickej informačnej kancelárii obce Retz k dispozícii požičovňa bicyklov s najnovšími modelmi elektrobicyklov.

Vlastné bicykle môžete bezpečne zaparkovať na nádvorí.

Vybavenie:
Ponuka nášho penziónu je nasledovná:

5 dvojlôžkových izieb so sprchou/WC

Televízor budete u nás hľadať márne: Namiesto toho nájdete v izbách plno kníh rôznych žánrov a hudobných CD od klasiky až po džez a vo všetkých izbách ponúkame aj wi-fi zdarma. Milovníci vína nájdu na prízemí chladničku, ktorá je vždy plná tých najlepších vín od našich regionálnych vinárov.

Víno a kultúra – to je región Retzer Land! Bez ohľadu na ročné obdobie tu vždy môžete urobiť pre seba niečo dobré.

Tešíme sa na stretnutie s vami.
Christa a Richard Klingerovci

Izby a ceny:
Dvojlôžková izba od 101,- EUR/noc/izba
Jednolôžková izba 72,- EUR/noc
vrát. dane za ubytovanie 1,60 EUR/os./noc
Raňajky 9,50 EUR/os. (voliteľné)
Príplatok za jednu noc 10,- EUR/os.

Vybavenie ubytovania

 • Charakteristiky vybavenia
  Spoločenská miestnosť, Terasa/záhrada, Možnosť používania internetu
 • Služby
  Domáce zvieratá nepovolené
 • Hovoríme po …
  angličtina, taliančina
 • Kapacity
  Dvojlôžkové izby: 5

Pobočky a trasy

Opýtať sa na Penzión Klinger´s Gästehaus

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia na ňu zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania služby Google.

Vyhľadávanie a rezerváciaHotely a ubytovanie