Pre jaskyniarov a lietajúce esá

V centre JUFA Hochkar Sport Resort pri Göstlingu

Hochkar je hora dobrodružstiev! Hlboko v nej láka veľká jaskyňa mladých i starších výskumníkov. V lezeckom lese sa naozaj naučíš lietať! A v športovom rezorte JUFA Hochkar nájdu rodiny okrem poriadneho vzrušenia aj pokoj a oddych uprostred nefalšovanej prírody.

To budeš žasnúť!

Ako to vlastne vyzerá vnútri hory? Pri prehliadke jaskyne Hochkarhöhle sa z teba stane dobrodruh a výskumník. A keďže je v jaskyni poriadna zima, večer sa zohreješ nad pahrebou pri hoteli pečenými marshmallow a príbehmi z jaskyne.

Teraz sa bude lietať! 14 metrov nad zemou! V centre Flying Fox Parcours sa môžeš naučiť preskakovať zo stromu na strom ako veverička. Samozrejme, to všetko úplne bezpečne! Sprievodcovia ti ukážu, ako sa dá bez strachu balansovať na lanách, brvnách a rebríkoch. A na konci sa budeš cítiť ako superman alebo supergirl!

Vonku prší? Nevadí! Vyblázniš sa v detskom svete! Po vlastnej šmýkačke prefrčíš z prvého poschodia na prízemie ako strela. Staneš sa kolkárskym kráľom. Alebo napneš svoje sily pri futbale či volejbale v našej veľkej telocvični. A večer si zas zájdeš do kina.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu Prejsť na online rezerváciu