Akčná dedinka pri mlyne

Národná zážitková dedinka JUFA Weinviertel v obci Seefeld-Kadolz

Ten, kto býva v mlyne Eselsmehl, sa nemusí čudovať, keď sa ráno bude domom šíriť vôňa čerstvo upečeného chleba. Okrem mlynárskych zážitkov je zážitková dedina JUFA v idylickej doline Pulkautal zameraná aj na športové aktivity pre všetky vekové kategórie.

To budeš žasnúť!

Čerstvý chlieb chutí dobre. Ale vlastnoručne upečený chlieb chutí ešte lepšie. Máme veľkú pec, v ktorej si môžeš upiecť svoj vlastný chlieb. Tak ako mlynári v rozprávkových príbehoch. Prečítaj si ich v mlynárskom rozprávkovom kútiku! Môžeš sa tam tiež toho veľa dozvedieť o obilí.

Chlieb dáva silu. A tú potrebuješ aj ty. Ak si chceš precvičiť lezenie na našej lezeckej stene, zahrať stolný tenis alebo kolky. Pre veľmi aktívnych máme dokonca aj malú telocvičňu. Dospelí si medzitým môžu oddýchnuť v našom relaxačnom centre. Ak je vonku pekne, môžeš si alebo radšej môžete si urobiť výlet na bicykloch alebo si zajazdiť na poníkovi.

Máš rád detektívky? U nás v doline Pulkautal máme dosť známeho detektíva. Volá sa Simon Polt. Spolu s ním sa môžeš vybrať na honbu za zločincami a hľadať skryté dôkazy. Na konci, samozrejme, čaká prekvapenie.  Ale to ti teraz ešte neprezradíme.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu Prejsť na online rezerváciu