Kde môžete venčiť kozičky

Dovolenka na gazdovstve Karhof

Uprostred „údolia drienok“ sa nachádza gazdovstvo Karhof rodiny Eggersovcov. Tu sa dá výborne prechádzať, bicyklovať a podnikať výlety do rozmanitého regiónu Mostviertel – alebo priamo na gazdovstve zažiť napínavé dobrodružstvá v stajni a na pastvinách.

Tu sa niet načo sťažovať:
prechádzky s kozami a práca v stajni

Na gazdovstve Karhof začína deň v stajni. Presnejšie povedané: v kuríne, kde od sliepok pozbieraš vajíčka na raňajky a neskôr nakŕmiš teliatka, prasiatka a kozy. Tie sa veru potešia, pretože práve skoro ráno sú už hrozne hladné. Potom je na programe prechádzka s kozičkami. Áno, naše kozičky sa strašne radi venčia. Neskôr dostaneš základné informácie o česaní poníkov. To bude tvoja každodenná úloha, ak budeš mať na ňu dostatok odvahy.

Poď, hoď si laso:
divoký západ a iné dobrodružstvá

Od jazdenia na traktore cez skákanie v slame a zakladanie táboráka na teba na gazdovstve Karhof čaká každý deň množstvo dobrodružstiev. No veľa toho môžeš objavovať a zažiť aj v okolí gazdovstva. Napríklad na kúpalisku Pielach, ku ktorému má gazdovstvo priamy prístup. Tým sa prakticky staneš VIP hosťom. Alebo môžeš navštíviť westernovú dedinku Greenhorn Hill a stráviš deň ako kovboj. Pri obecnom úrade na teba čakajú bicykle zdarma. Na tých môžeš preskúmať okolie a podnikať výlety. Vidíš: u Eggersovcov sa vždy niečo deje!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu