Dobrodružstvo a príroda v Annabergu

S rodinou Wutzl-Hintereggerovcov v penzióne Kobichl

Na vybláznenie človek potrebuje veľa miesta. V penzióne Kobichl ho je viac než dosť. Na viac než 400-ročnom gazdovstve nájdu deti všetko, čo potrebujú na správne vybláznenie – a rodičia alebo starí rodičia útulný dočasný domov.

To budeš žasnúť!

Môžu na traktoroch jazdiť len veľkí? Nie, máme veľa minitraktorov. Na nich môžeš jazdiť po našom dobrodružnom ihrisku sem a tam ako skutočný farmár. Alebo si radšej urob preteky na motokárach okolo domu. Na letnej sánkarskej dráhe sa tiež veľmi dobre šmýka! A na našej lezeckej stene ti ukážeme, ako sa dá vyšplhať až úplne hore.

Kde sú kravy? Na našej paši! Tam jedia naozaj dobrú trávu. Preto u nás chutí mlieko a syr tak dobre. Chceš vedieť, aké pekné to je na paši? Môžeš sa ísť pozrieť! A pritom zažiješ krásnu prírodu. Ukážeme ti tiež ako sa na potoku stavia hrádza.

Kone nie sú vždy veľké! Naše miniponíky sú veľmi malé. Už sa tešia na to, ako sa nimi pôjdeš prejsť – alebo ako si na nich zajazdíš.

A mimochodom! Penzión Kobichl je jednou z jedenástich zastávok farmárskeho dobrodružstva Jochi-Höfeabenteuer! Nasleduj malého haflinského koňa po jeho napínavej ceste a objavuj okolie Annabergu.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu