Kúpanie, bláznenie a hladkanie teliatok

S rodinou Kurzovcov na detskej farme vo Waldhausene

Farma pre deti – a to v životnej veľkosti! U Kurzovcov sa všetko točí okolo naozaj vzrušujúcich rodinných prázdnin, počas ktorých si malí i veľkí môžu užiť život na vidieku. Napríklad s čerstvými pstruhmi z vlastného rybníka.

To budeš žasnúť!

Stroskotať na ostrove ako Robinson Crusoe – to by bolo niečo! Naše kúpacie jazierko nie je dobré len na bláznenie vo vode a šnorchlovanie. Na ostrove v jeho strede môžeš stanovať a učiť sa, ako sa chytajú ryby. Tie si potom večer ugriluješ vo vlastnom grilovacom altánku.

Nakukni do našej hracej stodoly – je určená len pre deti! Tu môžu horolezci liezť a bábiky tu majú vlastnú kuchyňu. Náš gašparko špeciálne pre teba urobí veľké divadlo. Vonku v motokáre zabojuješ o prvenstvo v pretekoch so šliapacím traktorom. Alebo sa naučíš, ako sa šoféruje naozajstný veľký traktor.

Pssst! Pri teliatkach musíš byť potichu! Majú obrovský hlad! Ukážeme ti, ako sa správne kŕmia. A možno budeš môcť byť aj pritom, ako teliatko príde na svet. V hladkacej zoo je úplnou hviezdou naše vietnamské prasiatko.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu