Header Almen Eisenstrasse, © Theo Kust

Mostviertelské lúčne dni

Pohodlne z lúky na lúku

Množstvo objavných túr jedinečnou krajinou. Pritom treba už len nahodiť príjemné tempo, vychutnávať si očarujúce výhľady a každým nádychom nasávať ticho hôr alpského regiónu Mostviertel…

Obe turistické prevádzky – Gasthof Jagersberger v obci Hollenstein an der Ybbs a Bauernhof Ablass pri náhornej plošine Hochreit a obci Göstling an der Ybbs – sú perfektnými východiskovými bodmi nezabudnuteľných turistických prázdnin s celou rodinou. Z prevádzky Gasthof Jagersberger sa môžete vydať na prieskum obľúbených horských chát Kitzhütte a Siebenhütten. Vďačné turistické ciele túr vychádzajúc od prevádzky Bauernhof Ablass sú chata Ybbstalerhütte a lúky Schwarzalm a Hochkaralm.

Balíček zahŕňa:

  • 2 noci v 2-lôžkovej izbe s raňajkami u jedného z dvoch certifikovaných ubytovateľov
  • obedový balíček (proviant) na oba celodenné turistické výlety
  • turistickú mapu regiónu

Informácia o cene:

  • v dvojlôžkovej izbe od 85,- €

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 19.05.2021 až 31.10.2021

Vyžiadať ponuku

Opýtať sa na Mostviertelské lúčne dni

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.