Na bicykli k čistej vode

Cyklistika pozdĺž riek po Ybbstalskej cyklotrase a cyklotrase Erlauftalradweg

Región Mostviertel je regiónom dvoch tvárí. Na jednej strane sever: očarujúci región uprostred mierne zvlnenej krajiny, ktorá je domovom muštovej hrušky. Na druhej strane juh: nedotknutá príroda, úzke údolia, zurčiace horské potoky, lúky a plesá. Kto sa najprv vyberie na bicykli po Ybbstalskej cyklotrase nahor až k vrcholovému bodu jazera Lunzer See a potom sa spustí cyklotrasou Erlauftalradweg, ten zažije na dvoch najkrajších cyklotrasách regiónu Mostviertel mimoriadne príjemným spôsobom postupné prelínanie rôznych krajín. Pozdĺž rieky Ybbs a Erlauf na vás čaká nielen nádherné prírodné divadlo, ale aj množstvo osviežujúcich miest na odpočinok.

Etapy:

  • Ybbs an der Donau – Waidhofen an der Ybbs: 52 km
  • Waidhofen an der Ybbs – Lunz am See: 55 km
  • Lunz am See – Pöchlarn – Ybbs an der Donau: 73 km

Zahrnuté služby

  • 2 noci s raňajkami vo vybraných penziónoch/hoteloch
  • mapy a informačné materiály

Informácie o cenách

Informácia o cene:

  • v dvojlôžkovej izbe od 189,- €

Obsadenie izby jednou osobou možné na požiadanie a za príplatok.

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 16.04.2024 až 31.10.2024

Organizátor

Mostviertel Tourismus GmbH
Neubruck 2/10, 3270 Scheibbs, Tel: +43/7482/20 444
E-Mail: info@mostviertel.at, Web: www.mostviertel.at
Eintragungsnummer 2010/0013, GISA Zahl 14124099

Platia všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Mostviertel Tourismus GmbH - nájdete ich na www.mostviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Vyžiadať ponuku

Opýtať sa na Na bicykli k čistej vode

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia na ňu zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania služby Google.