Rozmanitosť vína a zámocké zážitky

od 175,- Eur na osobu v dvojlôžkovej izbe Vyžiadať ponuku Obdobie ponuky

Kto chce zažiť bohatú historickú atmosféru marchfeldských zámkov, pre toho bude táto krátka dovolenka tým pravým. Okrem slávneho zámku Schloss Hof je na programe aj Schloss Niederweiden a voliteľne aj zámky Schloss Eckartsau, Marchegg či schlossORTH. Počas týchto troch dní však neprídu skrátka ani milovníci vína, ktorým má región Carnuntum-Marchfeld čo ponúknuť. 

Zahrnuté služby:

  • 2 noci/raňajky
  • Carnuntinský vínny zážitok (prehliadka prevádzky alebo viníc, komentovaná ochutnávka vína s chlebom a syrom)
  • Kombinovaná vstupenka do zámkov Schloss Hof & Schloss Niederweiden vrátane 1 sprevádzanej prehliadky podľa vlastného výberu (1 hod.)
  • Voliteľne 1 sprevádzaná prehliadka zámkom Eckartsau, Schloss Marchegg alebo centrom národného parku schlossORTH (1 hod.)

Čo nie je zahrnuté a treba uhradiť priamo na mieste:

Možnosť rezervácie: apríl – október 2024, min. 2 osoby

Organizátor:
Donau Niederösterreich Tourismus GmbH, A-3620 Spitz an der Donau, Schlossgasse 3, šíslo GISA: 13091941
Platia všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Donau Niederösterreich Tourismus GmbH – nájdete ich na adrese http://www.donau.com/impressum

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 25.03.2024 až 01.11.2024

Vyžiadať ponuku

Opýtať sa na Rozmanitosť vína a zámocké zážitky

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia na ňu zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania služby Google.