Dobrodružstvo na farme a šepkanie v stajni

Na gazdovstve Oberschönbichl

Na gazdovstve Oberschönbichl u Boxhoferovcov sa celkom pekne zapotíš pri práci v stajni a jazde na motokárach. Našťastie tunajší bazén poskytne statočným dobrodruhom, ako si ty, osviežujúce ochladenie.

Získaj medailu za prácu v stajni!
Paul a Pia si svoje zlaté medaily na gazdovstve Oberschönbichl už vyslúžili. Teraz si na rade ty, ak budeš pomáhať rovnako usilovne. Nie je to však také ľahké, pretože veľké ihrisko, coolový bazén a obrovská trampolína neustále odvádzajú pozornosť od práce. A, samozrejme, nepomáhajú ani milé mačičky, zajace, trpasličie kozy a poslušný strážny pes, ktorí by sa s tebou chceli maznať celý deň.

Miesto, kde rodičia oddychujú a deti grilujú
Zatiaľ čo tvoji rodičia nájdu okolo domu veľa príjemných miest na oddych, ty budeš robiť úplný opak. Cez dvor prefrčíš na motokáre, precvičíš si stolný tenis a preskúmaš kopec na šliapacom traktore. Pri tom určite vyhladneš – našťastie si pred večerou pri idylickom grile môžeš zamaškrtiť dobroty z ovocných stromov a kríkov. Samozrejme, máme tu aj perfektne vybavený detský svet a množstvo výletných možností, ako je jazdenie na poníkovi, zvierací park alebo drezina, tie sú zárukou, že sa u nás nebudeš nudiť!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu