Miesto, kde vo vinohrade stretneš lamy

V penzióne Maresi

Penzión Maresi sa nachádza v blízkosti hotela JUFA Weinviertel v obci Eselsmühle, kde je každý deň zaručene plný dobrodružstiev. Niet sa čo čudovať, každý deň tu na teba predsa čaká nové napínavé prekvapenie – napríklad exotická prechádzka s lamami, pečenie chleba s Karlom alebo jazda v koči nádhernou pivničnou uličkou.

Ak šťastie hľadáš…
... z chrbta koňa ho nezbadáš. Aspoň nie v Maresi. Zbadáš ho totiž pri prechádzke s lamami, počas ktorej ťa sprievodca prevedie cez vinohrady. Náš tip: Schovaj si pre svoju lamu nejakú maškrtu, rýchlo sa tak spriatelíte a exotické dobrodružstvo v nádhernej doline Pulkautal môže začať! Rovnako napínavé: Úžasne zaujímavá prehliadka pivničných uličiek až do ich najhlbších útrob pod zemou.

Od pekára cez kočiša až po vinohradníka
Ten, komu to nestačí, si príde na svoje u pekára Karla – a to v pravom zmysle slova, pretože tam si upečie svoj vlastný chlieb. Znie to extrémne chutne. A naozaj aj je. Maresi však nie je prispôsobené len pre deti, ale aj pre bicykle, pretože sa nachádza na najobľúbenejších trasách. Na bicykli sa pohodlne dostaneš aj na otvorené kúpalisko. Tam si môžeš zahrať minigolf alebo pitpat – kombináciu minigolfu a biliardu – a preskúmať dobrodružné ihriská. Na záver si užiješ vinohrady ešte raz zo sedačky koča. Prajeme ti príjemnú zábavu!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu