Trpasličie kozy a jazdenie na poníkovi s výhľadom na Dunaj

Na farme „Pichelbauer“ rodiny Wiesingerovcov v St. Martine

Ako sa stanú z každodenných problémov maličkosti? Keď hľadíte zhora na Dunaj, dolinu Erlauftal a Ybbstal. Tu uprostred lúk a lesov leží gazdovský dvor Pichelbauer. Rodina Wiesingerovcov sa s láskou postará o to, aby vám ani vašim deťom nič nechýbalo.

To budeš žasnúť!

Videl si už niekedy pizzu, ktorá rastie? Nie preto, že by ju niekto polieval, ale vďaka droždiu, ktoré sa pridáva do cesta. Hovoríme tomu, že „rastie“. Spoločne si upečieme naozaj skvelé pizze. Také chutia omnoho lepšie ako z mrazničky. A keď budeš mať chuť na opekačku, urobíme si pekný večer pri grile. Dezert z vlastnoručne nazbieraných čučoriedok.

Aj naše veľké zvieratá majú hlad! Pomôžeš nám ich nakŕmiť a obhospodáriť? Ukážeme ti, čo má ktoré zviera najradšej. Môžeš si tiež urobiť výlet na poníkovi. Alebo sa ísť poprechádzať s roztomilými trpasličími kozami. Tešia sa na teba, aj keď mečia.

Ako vlastne bývali starí rytieri? Na ruine Aggstein sa môžeš pozrieť, kde žili dávni lúpežní rytieri. Kedysi natiahli cez Dunaj reťaz a vykrádali lode! Dnes je to pri Dunaji pokojnejšie. Môžeš sa tu úžasne bicyklovať a podnikať nádherné výlety.

Ďalšie informácie a možnosti dopytu