Cyklotrasa Thayarunde, © Waldviertel Tourismus/Studio Kerschbaum

Reštaurácie vhodné pre rodiny s deťmi

Na veľkom dobrodružnom detskom ihrisku v záhrade pre hostí, v detskom kútiku alebo so zajačikmi a ostatnými zvieratkami: Určite tu nehrozí nuda pred jedlom ani po ňom.

Hostinec Gasthof Haag v Haitzendorfe
, © Stefan Rosner

Hostinec Gasthof Haag v Haitzendorfe

Veľké detské ihrisko so zvieracím kútikom, kde sa detské očká rozžiaria pri pohľade na kozy, zajace a iné zvieratká, si obľúbia aj dospelí. Jedlo je tu taktiež výborné – a kto by rád nehladkal roztomilých zvieracích kamarátov.

Prečítajte si viac
Hostinec pri parnej miniželeznici pri Zwettli, © Adolf Franz

Hostinec pri parnej miniželeznici pri Zwettli

V hostinci pri parnej miniželeznici je možné úplne všetko. Okrem skvelého jedla tu na vás čaká parná miniželeznica, ktorej hostinec vďačí za svoj názov, jazda na poníkoch, kontaktná zoologická záhrada, skákacie hrady a jazda na historickom traktore či na bicykli po koľajniciach.

Prečítajte si viac
Hostinec Zur Wallfahrtskirche v obci Schollach, © Andrea Kraus

Hostinec Zur Wallfahrtskirche v obci Schollach

V hostinci Zur Wallfahrtskirche na rodiny čakajú hračky pre deti všetkých vekových kategórií, veľké detské ihrisko a to najchutnejšie jedlo. Aj tu si dospelí môžu v pokoji vychutnať jedlo, zatiaľ čo sa deti môžu dosýta vyšantiť. Ideálna kombinácia na obed!

Prečítajte si viac
Hotel Die Hochriess v Purgstalle, © GH Distelberger

Hotel Die Hochriess v Purgstalle

V obore Hochriess môžete obdivovať a pohladkať až 45 druhov zvierat, ako aj posedieť a pochutnať si na tej najlepšej domácej kuchyni. Vo vlastnom výbehu pre malé zvieratá sa môžete dosýta pomaznať so zajačikmi a morčatami.

Prečítajte si viac