Dovolenka na farme

Počas dovolenky na farme sa nanovo prebudia všetky vaše zmysly.

Hneď po príchode zacítite vôňu sena, nasajete omamnú vôňu lúk a lesov a nadýchnete sa čerstvého vzduchu. Pri pohľade na nedotknutú prírodnú scenériu nadobudnete pocit úplnej spokojnosti. Je tu dostatok miesta na pohyb, hry aj oddych.

Baví vás tráviť čas so svojimi blízkymi úplne bezstarostne a slobodne. Cítite, ako vás tráva šteklí na chodidlách, keď sa so svojimi deťmi hráte bosí na záhrade. Počujete bzukot včiel, štebot vtákov a erdžanie koní vo výbehu. Mačka Karla sa tíško pradúc obtiera okolo vašich nôh. Rovnako ako aj ostatné zvieratá na farme, aj ona sa rada nechá hladkať. Doprajte si dostatok času a dokonale precíťte ich jemnú srsť pod vašimi prstami.

Už z diaľky vás lákajú krásne červené jahody v záhrade na maškrtenie a jablká na stromoch čakajú len na to, aby ste si ich odtrhli. Neváhajte! Čerstvé ovocie chutí jednoducho najlepšie. Počas vašej dovolenky si na svoje určite príde aj duša pôžitkára, ktorý vo vás drieme. Hneď pri raňajkách môžete ochutnať vynikajúce domáce lahôdky a v miestnej predajni si môžete zakúpiť rôzne domáce výrobky.

Doprajte si oddych od každodenných starostí, ponorte sa do pokojného života na vidieku a nechajte sa rozmaznávať našimi srdečnými hostiteľmi. Dovolenka na farme v sebe spája oddych, dobrodružstvo a jedinečný čas strávený s rodinou, ktoré vo vás zanechajú nezabudnuteľné spomienky!