Rytieri, kone a ríbezle.

S rodinou Eichbergerovcov na gazdovstve St. Annahof v Rapottensteine

Ranné vstávanie by človek najradšej prespal! Pretože v krásne voňajúcich borovicových posteliach u Eichbergerovcov na farme St. Annahof sa spí tak dobre ako nikdy inde. Toto idylické gazdovstvo je so svojimi mnohými koňmi ideálnym miestom na nezabudnuteľnú dovolenku.

To budeš žasnúť!

Ariella nie je u nás žiadna morská panna, ale naša haflinská kobyla. Vieš, podľa čoho spoznáš haflinské kone? Majú svetlú hrivu a zlatohnedú srsť. Okrem nich máme aj arabské kone. Sú nádherné a ušľachtilé. A írske tinkre – tie majú na nohách naozaj dlhú srsť! Všetky kone sa tešia na to, že s tebou pôjdu na výlet!

Chceš sa cítiť ako rytier? Tak sa vyber na koni na hrad Rapottenstein. Má hrubé hradby, väzenie a krásne komnaty – tak sa kedysi hovorilo izbám pre hradné dámy!

Pre kovbojov z radov našich malých hostí máme na večer pripravenú veľkú vatru na spoločné grilovanie!

Teraz všetci vyhladli! Dobre, že tu máme toľko ovocných stromov! A tak veľa malín, černíc a ríbezlí! Ukážeme ti, ako sa dá z jabĺk vlastnoručne vyrobiť úžasná jablková šťava! A na zahnanie malého hladu si spolu upečieme žemle alebo koláč zo špaldovej múky. Napríklad ríbezľový!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu