Keyvisual BTC, © Niederösterreich Werbung

Vyhrajte dovolenku v Dolnom Rakúsku

Povedzte nám, v ktorom regióne by ste najradšej zažili svoje dobrodružstvo.

Región Mostviertel, Dunaj, Viedenský les, Viedenské Alpy, región Weinviertel alebo región Waldviertel: Ktorý región je ten váš? Spomedzi všetkých účastníkov vyžrebujeme dovolenku do Dolného Rakúska – kam presne, je už len na vás! Navyše môžete vyhrať jeden z 5 balíčkov s dobrotami.

A ako sa do súťaže zapojíte?

Jednoducho zadajte váš vybraný región v Dolnom Rakúsku do poľa „Odpoveď“ nižšie a zadajte svoje údaje. Hotovo, už ste zaradení do žrebovania.

Čo presne môžete vyhrať?

Hlavnou cenou sú 4 noci vrátane polpenzie pre 2 osoby v 4* ubytovaní podľa vlastného výberu. S kartou Niederösterreich-CARD máte voľný vstup do viac ako 300 výletných miest v celom Dolnom Rakúsku (platí do 31.3.2022). Poukážky združenia Niederösterreichische Wirtshauskultur v hodnote 100,- € si môžete uplatniť približne v 200 členských zariadeniach v celom Dolnom Rakúsku.

A ak nezískate hlavnú cenu, stále máte šancu vyhrať jeden z 5 balíčkov s rôznymi chutnými a praktickými výrobkami z Dolného Rakouska.

Do súťaže sa môžete zapojiť od 12. do 20. júna 2021. Prajeme vám veľa šťastia!

Vyhrajte dovolenku v Dolnom Rakúsku!

Povedzte nám, ktorý región by ste chceli navštíviť?

 

Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia na ňu zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania služby Google.