Tím Českej republiky

Eliška

timetofit

Eliška je 28letá dívka z Prahy, která miluje přírodu, sport a dobrodružství. Jejím největším koníčkem je turistika v horách, zdolávání ledovců nebo fotografování. Je milovnicí cestování a navštívila více než 40 zemí. Jejím posláním na sociálních sítích je inspirovat všechny kolem sebe, aby se vydali ven a trávili čas v naší krásné přírodě.

3 veci, bez ktorých nemôžeš žiť: 
Dobrodružstvo, fotoaparát a dva psy.

Aká by bola titulná pieseň tvého života?
"Aká by bola titulná pieseň vášho života: Je veľmi ťažké vybrať si len jednu pieseň. Som veľkým fanúšikom inštrumentálnej elektronickej hudby. Moji obľúbení umelci sú Paul Kalkbrenner a Jon Hopkins - milujem ich a mohla by som ich počúvať celý deň. Vďaka nim mám dobrú náladu a môžem sa sústrediť na prácu."

Aké je tvé duchovné zviera?
„Pes, ale asi preto, že ich mám dvoch”

Prečo sa zúčastňuješ na súťaži "Beat the Challenge":
"Som veľmi ambiciózna a rada vyhrávam. Preto sú pre mňa výzvy veľkou zábavou. Milujem aj dobrodružstvá a pobyt v prírode. Rakúsko je navyše moja obľúbená krajina a už sa neviem dočkať, kedy v nej objavím nové miesta."

Lucie

luciemin

Lucie je plná energie, má v sebe pozitívneho ducha a rada sa venuje akémukoľvek športu. Chodí najmä do posilňovne a trénuje CrossFit, ale miluje aj pohyb v prírode. Ako trénerka CrossFitu a výživová poradkyňa ponúka svojej komunite nielen množstvo tipov o výžive a tréningu, ale aj o zdravom životnom štýle a nastavení mysle. 

3 veci, bez ktorých nemôžeš žiť: 
Byť aktívny, káva, arašidové maslo.

Aká by bola titulná pieseň tvého života?
Run The World (Girls) od Beyonce

Aké je tvé duchovné zviera?
Vlk alebo motýľ

Prečo sa zúčastňuješ na súťaži Beat the Challenge:  
Rada cestujem, spoznávam nové miesta a nových ľudí. K výzvam sa hneď pripájam aj preto, že som veľmi ambiciózny a tímový hráč.

Parnter značky

ALPINE PRO, český výrobca športového a outdoorového oblečenia a obuvi, s hrdosťou oblieka Český olympijský tím od roku 2009.