Tím Nemecka

Franzi

coconut_sports

Franzi je nadšená cestovateľka z Mníchova. Svoje hobby premenila nielen na jedno, ale rovno na dve povolania. Okrem práce cestovateľskej blogerky sa totiž túla po svete aj ako letuška – po vyše 50 krajinách ich už prestala počítať. Športovanie počas cestovania je pre ňu stelesnením relaxu – či už na surfe pri mori, alebo na túre v horách.

3 veci, bez ktorých nemôžeš žiť: 
Adrenalín, strik na slnku a lak na nechty.

Aká by bola titulná pieseň tvého života:
Let’s Dance by David Bowie

Aké je tvé duchovné zviera:
„Možno slon - minimálne úsilie pre maximálne výsledky

Prečo sa zúčastňuješ na súťaži Beat the Challenge:    
Chcela by som ešte lepšie spoznať Dolné Rakúsko - samozrejme, najlepšie sa to dá v prírode. Nikdy neodmietnem ani malú výzvu a som zvedavá, čo ma čaká.

Flo & Biggi

phototravellers_blog

Biggi a Flo píšu o svojich cestovateľských dobrodružstvách vo svojom cestovateľskom blogu phototravellers.de už viac ako 10 rokov. Blog, ktorý začal ako cestovateľský denník pre rodičov a priateľov, sa stal jedným z najväčších v Nemecku. Dnes cestuje s Biggim a Flo po svete 400 000 čitateľov mesačne. Obaja fotografi a kameramani pracujú na plný úväzok ako blogeri. Najradšej začínajú deň veľkolepým východom slnka. Keď práve nemajú v nohách 700 kilometrov, stoja na vrchole hory alebo prechádzajú Nemeckom so svojím strešným stanom. Dobrodružstvo, fotografovanie a záľuba v prírode poháňajú týchto dvoch cestovateľov každý deň. Ochrana prírody je pre nich mimoriadne dôležitá. Zbierajú odpadky, čistia pláže a podporujú zvieratá v núdzi. 

3 veci, bez ktorých nemôžete žiť:
Náš strešný stan, fotoaparát, turistické topánky.

Aká by bola titulná pieseň vášho života:  
Eye of the Tiger by Survivor

Aké je vaše duchovné zviera?
Tiger/kočka

Prečo sa zúčastňujete projektu "Beat the Challenge:
Sme absolútnymi fanúšikmi Dolného Rakúska a radi objavujeme nové miesta. Okrem toho výzvy vždy prebúdzajú naše ambície a túžbu po dobrodružstve. Outdoorové dobrodružstvá sú jednoducho naša parketa.

Partner značky

Skupina Schöffel so sídlom v bavorskom Schwabmünchene je jedným z popredných výrobcov outdoorového a lyžiarskeho oblečenia a už viac ako 200 rokov predstavuje kvalitu, spoľahlivosť a inovácie.