Wellness pre veľkých, práca v stajni pre malých

Na biogazdovstve Ebenbauer sa nachádzajú všetky prísady na perfektnú dovolenku.

Na biogazdovstve Ebenbauer v regióne Mostviertel je všetko, len nie nuda. Tu je na programe vytáčanie medu, jazda na traktore a chytanie žiab, kým sa neskôr s chuťou pustíš do domácich dobrôt. Naši dobrodruhovia Pia a Paul boli nadšení. A čo ty?

1 000 prvých ráz: od chytania mlokov až po vytáčanie medu
Na biogazdovstve Ebenbauer bývajú milučné mačičky aj Benni, hravý domáci psík, sliepky, ovce a kravy, ale aj množstvo dobrodružstiev. V rybníku pred domom môžeš napríklad chytať mloky a žaby alebo sa po ňom plaviť v loďke. A zatiaľ čo sa ty budeš potiť pri práci v stajni, skákaní v sene či jazde na traktore, tvoji rodičia sa zapotia v saune. Alebo v posilňovni, kde si môžete všetci poriadne zamakať. Na vyšantenie sú k dispozícii aj domáce motokáry alebo dobrodružné ihrisko. Náš tip: Určite si vyskúšaj vytáčanie medu.

Dobrodružné výlety: turistika, lezenie a sánkovanie v regióne Mostviertel
V okolí biogazdovstva Ebenbauer sa nachádzajú skvelé turistické a vychádzkové chodníky na Schobersberg a Wieseberg. Ešte strmšie bude v Lezeckom a zvieracom parku v Buchenbergu alebo počas turistiky cez rokliny v okolí obce Opponitz. Tam už na rýchlych dobrodruhov čaká prírodná sánkarská dráha. Nezabudnuteľne krásny je piknik na chodníku Panoramahöhenweg. Cesta je posiata gazdovstvami predávajúcimi regionálne výrobky z dvora. Tento dychberúci výhľad si jednoducho musíš pozrieť, najlepšie s niekoľkými vlastnoručne napečenými šiškami v ruksaku!

Ďalšie informácie a možnosti dopytu