Ubytovanie pre rodiny vo Viedenských Alpách

Nasadnite na lyže a vychutnajte si zjazdovky vo Viedenských Alpách v Dolnom Rakúsku. Na malé aj veľké lyžiarske hviezdy čaká množstvo ubytovacích zariadení vhodných pre rodiny!

Rodiny sa vo Viedenských Alpách cítia ako doma. Deti si môžu prvýkrát vyskúšať zjazdovky a na svoje si prídu aj pokročilí lyžiari alebo mladí profesionáli. V Kinderskilande v Mönichkirchene pri Mariensee si návštevníci môžu vychutnať rôzne zjazdovky a zábavné prekážky. Na svahoch v Semmeringu zažijete veľa skvelých dobrodružstiev. Veď sa predsa lyžujete na Magickej hore, ktorá je známa svojimi skvelými zjazdovkami, super lyžiarskymi školami a útulnými chatami so špičkovými knedľami!

Dovolenka vo Viedenských Alpách by sa nemala zaobísť bez sánkovania a chôdze na snežniciach. Na túrach na snežniciach sa môžete so zapožičaným vybavením vydať po zasnežených svahoch okolo očarujúcej krajiny k ďalšej chate, kde na vás určite bude čakať šálka horúceho kakaa.

Najlepšie adresy pre rodinnú dovolenku vo Viedenských Alpách

Aby si dovolenku užila celá rodina a nikto sa nenudil, pripravili sme pre vás zoznam ubytovacích zariadení v regióne, ktoré sú vhodné pre rodiny.