Veľké
oblúky.
Prečítajte si viac
Als Early Bird auf der Piste die ersten Schwünge ziehen, © Niederösterreich-Werbung/ Fred Lindmoser

Zima v Dolnom Rakúsku

Krajina zimných športov, Dolné Rakúsko, je rajom pre aktívnych dovolenkárov, milovníkov chát, ako aj rodiny s deťmi.

Jedni sú na svahu od prvej jazdy lanovky po poslednú, ostatní si vychutnávajú príjemný oddych v útulných zimných chatách. Dolné Rakúsko je ideálnym miestom na načerpanie nových síl. Keď deň začína na snehu a končí útulne a pohodlne na chate, vtedy zažívate skutočnú dolnorakúsku zimu.

Lyžovanie a snoubordovanie. Kde si môžu zimní športoví nadšenci ako prví užiť prvý zjazd na nedotknutých svahoch pri východe slnka? V rámci lyžiarskej ponuky pod názvom „Guga Hö“ v mostviertelských horách svištia lyžiari a snoubordisti čerstvo prebudení a v skorých ranných hodinách po svahoch a zohrievajú sa pri lahodných neskorých raňajkách na chate s jedinečným výhľadom. Nielen ranné vtáčatá, ale tak mladí, ako aj starí, úplní začiatočníci či tí, ktorí sa na lyže postavili po dlhom čase, si v Dolnom Rakúsku zalyžujú v približne 20 lyžiarskych strediskách a na viac ako 200 kilometroch zjazdoviek – a to za rozumnú cenu – predovšetkým pre rodiny s deťmi.

Zima mimo zjazdovky. U nás vyrážajú zimní turisti najlepšie zbalení do zimnej krajiny a môžu sa na každom rohu zastaviť v útulnej chate a zahriať sa pri peci.

Nechajte sa očariť zasneženou zimnou krajinou!

Keď sa snehové vločky vydajú na cestu: zimné ponuky

Filtrovať výsledky
Kľúčové slovo
Časové obdobie
Počet prenocovaní
Cena