Erlebnis Raxalpakas

Prírodný zážitok, Zážitok so zvieratami

Popis

Žijeme na našej farme v krásnom Reichenau an der Rax a splnili sme si sen o chove alpak. Pokojná charizma prítulných štvornohých priateľov vám umožní nádherne sa uvoľniť a zabudnúť na každodenný život.

Nádherná zasnežená horská oblasť Rax je ideálna pre naše túry so sprievodcom za alpakami. Trasa sa s hosťami vopred prediskutuje a môže sa prispôsobiť ich želaniam a fyzickým podmienkam. Trek s alpakami je skvelým zážitkom pre všetkých, od mladých až po starých. Po vzájomnom zoznámení a vysvetlení o našich spoločníkoch sa začína túra, ktorá trvá približne 1,5 hodiny. Potom vás srdečne pozývame do nášho farmárskeho obchodu, aby ste spoznali a zamilovali si naše výrobky z alpaky.

Zatiaľ čo sa naše valachy tešia na návštevníkov, prechádzky, fotografovanie a podujatia, naše plemenné kobyly sa s láskou starajú o svoje potomstvo a môžu si užívať zaslúžený odpočinok na sviežich kvetinových lúkach.

Čo ponúkame: celoročné túry, túry pri mesačnom svite, fotenie pre svadby alebo reklamy, podujatia pre kluby a firmy a mnoho ďalšieho.

Náš sortiment výrobkov z alpaky sa začína vložkami do topánok a ponožkami a siaha okrem iného po pokrývky hlavy - od tričiek po deky a od mydiel po pončá. Fascinujúce a všestranné vlastnosti vlny našich zvierat alpaky sa využívajú v mnohých rôznych výrobkoch - presvedčte sa sami!

Nechajte sa očariť našimi zvieratami! Tešíme sa na vašu návštevu!
S úctou rodina Siwatz a Raxalpakovci

Prosím, rezervujte si pobyt vopred telefonicky!
Mario Siwatz +43 676 606 9944
Doris Siwatz +43 664 222 3609

Poloha
  • dostupné s verejnými dopravnými prostriedkami

Pobočky a trasy