Wexl Trails

Prírodný zážitok, Zážitkový svet

Táto prevádzka je vynikajúca...

  • Karta Niederösterreich-CARD

Popis

Wexl Trails v St. Corona am Wechsel sú rajom pre horských cyklistov všetkých vekových kategórií a úrovní zručností a eldorádom pre šviháckych e-bikerov.

RIDE WITH A VIEW - Legálna horská cyklistika s výhľadom a rozhľadom v St.

Trail park je ideálny na výučbu horskej cyklistiky a rozvoj vašich zručností. Len hodinu jazdy autom z Viedne a Grazu tu nadšení horskí cyklisti a najmä rodiny nájdu bezproblémovú infraštruktúru s požičovňou bicyklov, cyklistickou školou a prepravou lanovkami, ako aj kulinárske špeciality.

BIKE PARK PRE MINIS

Osobitnou atrakciou je Mini Bike Park, ktorý vďaka magickému kobercu poskytuje deťom dostatok sily na jazdu z kopca na horskom alebo bežeckom bicykli.

PRE KAŽDÉ DIEVČA A KAŽDÉHO DEDKA

Či už ide o plynulú jazdu alebo prírodné single traily, turistický program alebo kyvadlovú dopravu - Wexl Trails v južnej časti
v južnej časti Dolného Rakúska ponúka dokonalý povrch pre srdce každého motorkára.

UPOZORNENIE: Vezmite prosím na vedomie aktuálne otváracie hodiny! Vždy tu nájdete aktuálne informácie o tom, ktoré trasy sú otvorené. Trail park Wexl Trails a moto park Erlebnisarena St. Corona am Wechsel môžete využívať aj počas týždňa - stačí si kúpiť lístok v automate na mieste alebo si ho vopred rezervovať online a vydať sa za dobrodružstvom!

Ceny

Pobočky a trasy