Glamping Park Mönichkirchen

Luxusné kempovanie

Glampovanie je novým hitom pre milovníkov prírody s vlastným stravovaním: Uprostred hôr regiónu Wechselgebiet vám Glamping Park Mönichkirchen umožňuje zažiť dobrodružné kempovanie s nádychom luxusu a pôvabu. Vrátane malého raňajkového boxu s chutnými špecialitami z miestnej pekárne Dorfstätter. Tu si môžete vychutnať kempovanie s hotelovou službou – skutočne výnimočný relax!

Návrat do lesa

Osem kvalitne vybavených drevených chatiek vás pozýva na relaxačný návrat ku koreňom. Chatky typu troll, pod a bugg – špicaté, okrúhle a oblúkové tvary dodávajú s láskou vyhotoveným dreveným chatkám osobité čaro. Všetko tu má svoje miesto: Od romantického pobytu vo dvojici po dobrodružný víkend až s dvoma deťmi.

Zážitkový „Kraxl“-Park Mönichkirchen

Hneď na dosah ruky máte čistú prírodu a zážitky. Ak sa radi šplháte do výšok, lezecký park Hamari v obci Mönichskirchen je pre vás to pravé: S 12 parkúrmi, 85 stanicami a 600 metrov dlhou lezeckou trasou Flying Fox Action v nadmorskej výške 950 metrov je to najväčší „Kraxl“-park vo Viedenských Alpách. Zážitok pre všetky vekové kategórie. Rovnako ako park motorických zručností St. Corona. V dosahu je aj dráha pre kolobežky a horské trojkolky na zážitkovej lúke Erlebnisalm Mönichkirchen!

Ďalšie informácie a možnosti rezervácie