Lyžovanie v okolí Viedne

Dolnorakúske zjazdovky neďaleko Viedne lákajú neprekonateľným pomerom ceny a poskytovaných služieb a rozmanitými svahmi na denné výlety.

Dolnorakúske zasnežené lyžiarske strediská v regióne Mostviertel a Viedenských Alpách presviedčajú Viedenčanov aj návštevníkov nielen cenami, ale predovšetkým svojou blízkosťou a perfektne upravenými a zároveň rozmanitými zjazdovkami.

Top lyžiarske strediská za top ceny
Ak zvážime skvele upravené a rozmanité zjazdovky vo veľkých aj menších lyžiarskych strediskách, dobroty na chatách a ideálnu polohu v blízkosti Viedne, získame pre jednodňových výletníkov neprekonateľný pomer výkonu a ponúkaných služieb. Ozaj, Viedenčania jazdia ešte lacnejšie vďaka sezónnej karte Východných Álp.

Viedeň – na zjazdovke iba za hodinu
K viac ako 100 skvelým kilometrom zjazdoviek všetkých stupňov náročnosti sa dostanete za niečo vyše jednej hodiny. V takej vzdialenosti od Viedne sa totiž nachádzajú napr. strediská Zauberberg Semmering, Puchberg am Schneeberg alebo Familienskiland St. Corona. Dokonca aj do zasneženého regiónu Mostviertel trvá cesta iba 1 hodinu a 45 minút. Tak sa príchodom do Annabergu dostanete do jedného z najkrajších lyžiarskych stredísk – a iba o polhodinu neskôr dorazíte k Ötscheru a Hochkaru s ich prekrásnymi výhľadmi a zjazdovkami.