Okienko č. 24: Dovolenka v Bärenhof

Vyhrajte noc pre 2 osoby vrátane raňajok v štýle roo‘n v hostinci Bärenhof, ocenenom 2 „kuchárskymi čiapkami“, a nechajte sa rozmaznávať špičkovým šéfkuchárom Michaelom Kolmom, ktorý vám pripraví svoje gurmánske menu.

Stačí si len spomenúť na pochúťky z Bärenhof a hneď vás prepadne priam medvedí hlad! Prajeme vám veselé Vianoce a na konci nášho online adventného kalendára žrebujeme o špeciálnu dobrotu!

Objekt Bärenhof sa nachádza uprostred krásnej prírody, trochu ukrytej pred ruchom miest. Je obklopený zimnou vysočinou regiónu Waldviertel. Tam, kde líšky dávajú dobrú noc, vás pozdravia medvede z bezprostrednej blízkosti v oblasti, v ktorej si zachránené medvede hnedé užívajú dôchodok za primeraných druhových podmienok a zároveň ich môžu obdivovať návštevníci. Ak to počasie dovolí, priamo pred vašou terasou sa vinie bežkárska trasa s neodolateľným výhľadom, ktorá vás pozýva sa trochu rozhýbať. Neďaleko mestečka Arbesbach, iba tri kilometre odtiaľto, s impozantnými zrúcaninami hradu, môžete pri turistike pozdĺž medvedieho chodníka Bärentrail objavovať mystické miesta moci a mierne špliechajúce vodopády, ako napríklad Lohnbachfall alebo Höllfall.

Veľa šťastia! Dúfame, že sa čoskoro stretneme v Dolnom Rakúsku, pozdravujeme vás a všetkým prajeme veselé Vianoce a príjemné sviatky!

Ak sa chcete zapojiť do žrebovania, vyplňte nasledujúci formulár.

 

Táto súťaž je už ukončená!

Srdečne gratulujeme výhercovi!