Lyžovanie s aplikáciami pre zjazdovky v Dolnom Rakúsku

Lyžiarske strediská Dolného Rakúska sú nielen dokonale prepojené, ale aj prvotriedne vybavené. Pomocou aplikácie Ski-Tracker a video analýzy budete jazdiť ako profík.

Mostviertel a Viedenské Alpy nadchýnajú nielen garanciou snehových podmienok a perfektne upravenými zjazdovkami, ale aj technikou. Tu môžete sledovať všetky lyžiarske údaje a analyzovať zjazd pomocou videa!

Zábavné lyžiarske výzvy v regióne Mostviertel
Zasnežený Mostviertel nadchýna nielen krásnymi výhľadmi, ale aj technickými inováciami. V strediskách Annaberg a Gemeindealpe Mitterbach sa z lyžiarskeho dňa razom stane výzva – vďaka bezplatnej aplikácii Skiline: aplikácia vyhodnocuje lyžiarske údaje, ako sú najazdené zjazdovkové a výškové kilometre, analyzuje ich a umožňuje vám porovnať si výsledky s priateľmi – a to celkom bez roamingových poplatkov. Podobne a mimochodom taktiež zdarma funguje aj aplikácia iSkiTracker v stredisku Lackenhof am Ötscher.

PhotoPoint, analýza videa a lyžiarskych údajov vo Viedenských Alpách
V Mönichkirchene sa nachádza špeciálny PhotoPoint, ktorý poskytuje krásne spomienky na deň strávený na zjazdovke. Aktivátorom je váš skipas, vďaka ktorému si potom môžete obrázok sprístupniť on-line alebo prostredníctvom terminálu. Okrem toho na vás na trati „Ako rýchlo jazdím?“ (v skratke WISBI) čaká nielen meranie času, ale aj videozáznam jazdy. Rovnako ako v Mönichkirchene sa aj v Zauberberg Semmering točí všetko okolo čísiel: aj tu si môžete vďaka bezplatnej aplikácii Skiline vytvoriť celkom osobný diagram výškových metrov – samozrejme bez poplatkov za roaming.

Mimochodom, tu nájdete naše bezdrôtové hotspoty:

  • Annaberg: v prevádzke Teichstüberl, pri sedačkovej lanovke, pri pokladniciach a v Anna-Lande.
  • Gemeindealpe Mitterbach: pri stanici v údolí, pri chate Terzerhaus a novinka! – v snežnom parku.
  • Lackenhof am Ötscher: pri pokladniciach, na chate Eibenhütte a v aréne Ötscher, ako aj v celej oblasti stanice v údolí.   
  • Mönichkirchen: pri údolnej stanici. 
  • Puchberg: všetko o umelej čarovnej zjazdovke Wunderwiese
  • Rax: údolná a horská stanica