SVIEŽE

ranné lyžovanie

Guga hö, © Fred Lindmoser

„Guga Hö“ ranné lyžovanie v regióne Mostviertel

Buďte na svahu prví! Exkluzívne potešenie z lyžovania pri východe slnka na mostviertelských horách.

Máte chuť na nezabudnuteľný zimný zážitok v Mostviertelských Alpách? Na radosť z lyžovania a kulinárske zážitky? Ranostajov čakajú na horách v regióne Mostviertel výnimočné chvíle. „Guga hö“ je názov ponuky pre pôžitok z lyžovania pre ranné vtáčatá s menom podľa mostviertelského nárečového slova, ktoré v preklade znamená „bdelý“.

Prvý! Lyžiarske potešenie pri východe slnka

Čo by ste povedali na: Šálku horúceho čaju pri ohni pri údolnej stanici a pohľad na vychádzajúce slnko zo sedačkovej lanovky? Všade naokolo: Nedotknutý sneh a pokoj. Na kopci vdýchnete čerstvý vzduch a pohľadom zablúdite po prebúdzajúcej sa krajine. Narovnáte si okuliare a na nedotknutom svahu za sebou vyčaríte prvý zo všetkých oblúčikov dňa. Najneskôr teraz sú všetci v skupine „Guga hö“, teda bdelí. A s nadšením nasledujú osobného lyžiarskeho sprievodcu, pretože len on pozná tie najlepšie miesta na kopci, z ktorých sa dá obdivovať východ slnka a výhľad.

Zastavte sa na chate na neskoré raňajky

Ten, kto si dopoludnia užíval exkluzívnu zábavu na svahu, sa teraz môže tešiť na občerstvenie na chate. Tam už v krbe horí oheň a v pohároch čaká hruškový sekt. Je čas na výdatné neskoré raňajky s regionálnymi lahôdkami. Chatár podáva mostviertelské špeciality. Posilnení a plní novej energie sa môžete opäť vrátiť na lanovku – alebo si odpočinúť na ležadle. Tam môžete relaxovať a užívať si slnko s výhľadom na Mostviertel. Čistý lyžiarsky pôžitok!

Rodinné stretnutia v Annabergu

V rámci podujatia "Guga hö" môžu deti skoro ráno jazdiť výlučne na svahoch. Rodinná lyžiarska oblasť Annaberg ponúka na tento účel jeden špeciálne termíny, počas ktorých môžu aj malí účastníci preskúmať a dôkladne otestovať rozsiahlu ponuku lyžiarskej oblasti. Deti vo veku od 8 do 15 rokov, ktoré už zvládli červené zjazdovky, sa môžu zúčastniť termínov Annaberg v sprievode dospelej osoby.

„Guga hö“ ponuka:

  • celodenný skipas (platný od 06:30 do 16:00)
  • uvítací snack a čaj
  • exkluzívny pôžitok z lyžovania na čerstvo upravených svahoch
  • mostviertelské neskoré raňajky s regionálnymi výrobkami

Cena za osobu: 119,- €
Rodinný skipas v stredisku Annaberg (pre až 4 osoby, z toho max. 2 dospelí): 245,- €

Termíny v roku 2024:

Minimálny počet účastníkov: 10 osôb
Maximálny počet účastníkov: 30 osôb

Poznámka: Nevhodné pre začiatočníkov - vyžaduje sa lyžiarska zdatnosť!

Informácie a rezervácia:
Mostviertel Tourismus GmbH
Tel.: 07484/204 44
E-mail: info@mostviertel.at
Web: www.gugahoe.at