Gemeindealpe Mitterbach

Od vrcholu až do doliny odhaľuje Gemeindealpe svojim návštevníkom neustále nové prekvapenia. Kto vyhľadáva dobrodružstvá, ten ich tu určite nájde!

Akcia, zábava, výhľady, hlboký sneh, chatárske posedenia. Na popis strediska Gemeindealpe slová skoro ani nestačia. Žiaden div, že sa tu cítia v rovnakej miere vítaní freeridisti, zimní turisti aj snowboardisti.

Dobrodružstvo s výhľadom

Zažiť viac výhľadov a rozmanitosti už snáď ani nejde! So svojimi zjazdovkami v dĺžke 15,5 km a so 4 vlekmi boduje Gemeindealpe v každom ohľade. Najstrmší prírodné svah v Dolnom Rakúsku začína priamo pri Terzerhausu. Či už pri jazde v hlbokom snehu alebo na chate, prípadne v hostinci Wirtshaus zum Bäreneck nebo v Terzerhaus: o zábavu je tu postarané!

Hlboký sneh vo výške 1 626 metrov

Vďaka rozľahlej freeridovej zóne s najstrmejšou prírodnou zjazdovkou Dolného Rakúska, najdlhším rodinným svahom v celej spolkovej krajine, prudkým rýchlostným a ski-cross tratiam, ako aj obľúbenej oblasti Fun-Park Area a jedinečnému panoramatickému pohľadu na predné Alpy sa zima v Gemeindealpe Mitterbach stane nezabudnuteľným zážitkom.

Zatiaľ čo v iných lyžiarskych strediskách skialpinisti často nie sú vítaní, v Gmoa Oim ich privítajú s otvorenou náručou. S denným lístkom na skialpinizmus (7,- € za dospelú osobu) môžu lyžiari a skialpinisti využiť dve vyznačené výstupové trasy a zísť po zjazdovkách viac ako 800 výškových metrov - v hlbokom snehu je však možná aj samostatná jazda.

Ceny a otevírací doba pro zimní sezónu 2022/23
Ceny skipasů Viac informácií o cenách skipasov. Skipasy si môžete pohodlne objednať v online obchode Gemeindealpe.
Otevírací doba 14. decembra 2022 (pri dostatočnom množstve snehu) do 19. marca 2023
denne od 9:00 do 16:00 pri dostatočných snehových podmienkach
Kontakt Lyžiarske stredisko: T +43 3882 41720, www.gemeindealpe.at
Informácie Mitterbach: +43 3882 4211, www.mitterbach.at

Tip: Ak sa chcete dostať do Mitterbach, odporúčame jazdu panoramatickým vlakom Himmelstreppe Mariazellerbahn, ktorý zastavuje v bezprostrednej blízkosti údolnej stanice.h.

Zimné radovánky v najčistejšej podobe v Mitterbachu pri jazere Erlaufsee

Voľnočasové aktivity v Mitterbachu siahajú od romantiky až po šport. Bežkárske trate s dĺžkou 12 km, korčuľovanie na ľade a curling na dedinskom námestí, ako aj zasnežená zimná turistika okolo jazera Erlaufstausee pozývajú na aktívny pohyb. Pohodlná a romantická je jazda v koči ťahanom koňmi naprieč zimnou krajinou.

Viac o lyžiarskom stredisku Gemeindealpe Mitterbach

Lyžiarske stredisko Gemeindealpe na mape

To view this content, you need to accept our Cookies. Change Cookie Settings